Emberi erőforrás menedzser (N/F)

A Petite Genève Petrović családi vállalkozás, amely immár harmincöt éve építi és ápolja hírnevét a kifinomult ékszerek és karórák kedvelői iránti egyedülálló elkötelezettségére. Kimagasló színvonalú szolgáltatásunk által inspirálva olyan jelölteket keresünk, akik motiváltak vállalatukat minőségi munkával képviselni, akik mindig képesek további erőfeszítésre és az elvárások túlteljesítésére. Az előttünk álló közös éveket az integritás, pozitív hozzáállás, valamint a jelölt által a tapasztalt csapatunkba való gyors és könnyű beilleszkedés együttesen határozzák meg — ezáltal is örökítve kultúránkat és hagyományos értékeinket.

Feladatok

  • Aktív részvétel a toborzásban, ide értve a munkaköri leírások készítését és hirdetések közzétételét
  • Interjúk előkészítése, felvételi eljárások koordinációja, a megfelelő jelöltek kiválasztása a szervezet igényeinek megfelelően
  • Szerződések és dokumentáció kezelése
  • Képzési- és fejlesztési programok kidolgozása
  • Alkalmazotti dokumentációk kezelése a jogi- és policy kötelezettségeknek megfelelően
  • Foglalkoztatási- és munkakörnyezeti feltételek ellenőrzése a jogi kötelezettségeknek megfelelően

Az Ön jellemzői

  • 10 éves professzionális tapasztalat a szálloda szektorban
  • Csapatjátékos
  • Felsőfokú végzettség
  • Az angol nyelv magas szintű ismerete
  • Multitasking személyiség
  • Pontosság és kiemelt figyelem a részletekre
  • Képesség értékeink és márkánk képviseletére
  • Tényleges tapasztalat az emberi erőforrás-gazdálkodás terén
  • Felkészültség, hosszú távú tervezés, szervezettség

A Petite Genève Petrović olyan munkakörnyezetet biztosít, amely erős csapatszellemmel, személyes fejlődési és előrehaladási lehetőségekkel, valamint a három országban jelen lévő regionális vállalat izgalmas dinamikájával büszkélkedhet.

Annak tudatában, hogy a Petite Genève Petrović csapatában való munkavégzés a csapat minden tagjától kivételes elkötelezettséget igényel, kizárólag bizonyított szorgalommal és etikával rendelkező jelölteket hívunk meg, hogy csatlakozzanak hozzánk.

Join our team

All interested candidates can apply through special pages in Serbian, English or Hungarian. For a successful application, it is necessary to prepare a resume, a letter of motivation and a recent personal photo in advance.

Check other positions